Dalmierz z czerwonym punktem
Dalmierz jest bardzo kompaktowy, z odporną na odrzut aluminiową obudowa. Kolorowy wyświetlacz OLED umożliwia czytanie i użytkowanie w dzień i w nocy. Regulowany jest wiatr i wysokość montażu, łatwy do ustawienia z lunetą przy drobnej regulacji. Montaż można także ustawić na lewo/prawo/dół dalmierza dla wszystkich użytkowników, nie ograniczając wydajności pomiaru odległości. Montaż jest kompatybilny z szynami lub tkaczami picatinny o średnicy 20 mm lub 21 mm.
Kolorowy wyświetlacz OLED z ciągłym skanowaniem przez 60 sekund w trybie odległości wzrokowej i poziomym dystansem z kompensacją nachylenia, szybka reakcja, dokładność +/- 1 jard, odczyt widoczny w dzień i w nocy
Lekki i kompaktowy; Waży tylko 220 g z obudową z aluminium, 800 g odporna na odrzut i wodoodporna.
Uwaga: darmowa jednoczęściowa bateria CR2 3V jest dołączona do śrubowego klucza Alan do montażu, a do montażu lasera rangefinder klasy 1 z <0.5mW average power output. LaserWorks 1 year warranty guranteed.
Laser dalmierzowy



| Nazwa produktu | Red Dot RF |
| Model | LE-032 Red Dot |
| Zasięg | 5-999m |
| Dokładność | ±1 m/jard |
| Ekspozycja | Ekran OLED z oświetleniem |
| Jednostka miary | Jard/Metr |
| Długość fali | 905 nm |
| Klasa laserowa | Klasa 1 |
| Waga | 220g (w zestawie bateria) |
| Wodoodporność | IPx4 |
| Zakres prędkości | 0-300 km/h |
| Bateria | CR2,3V*1 |
1. Kontynuuje zasięg
2. Mgła
3. Odległość pozioma+kąt
4. Mgła + Odległość pozioma
5. Szybkość
Celownik czerwony z regulowanym uchwytem, regulacją wiatru i elewacji
Przyrząd celownik z uchwytem na rękę, łatwy do pociągnięcia za spust i pomiar
Szybkie zapytanie
Polecam lekturę
-
Cyfrowy celownik z dalmierzem
Dlaczego dalmierze lornetki 10x42 mogą być idealnym środkiem? Dalmierze dwukątowe 10x42 są częste&nb
-
Cyfrowy celownik z dalmierzem
Kompaktowy czujnik dalmierza laserowego W dziedzinie precyzyjnych pomiarów&nb
-
Cyfrowy celownik z dalmierzem
Rewolucjonizujemy golf z precyzją: Przedstawiamy nasz najnowszy Technolo z dalmierzem
-
Cyfrowy celownik z dalmierzem
Dalmierz myśliwski montowany na lunetach karabinowych Precyzja i trwałość dla t
-
Cyfrowy celownik z dalmierzem
Dalmierze OLED o długości 3,5 km Czym jest dalmierz? Dalmierze mierzą odległość między tobą a celem
-
Cyfrowy celownik z dalmierzem
Dodatek do dalmierza, 1600 jardów do drzew Dalmierz laserowy LW209 to nowo wprowadzony na rynek dalmierz odporny na odrzut
-
Cyfrowy celownik z dalmierzem
Moduł dalmierza LaserWorks 905nm LaserWorks wykorzystuje samodzielnie opracowany komponent laserowy 905nm, bezpieczny dla oka,&n
-
Cyfrowy celownik z dalmierzem
Dalmierz do mini golfa 2023 Premium OLED czerwono-zielony wyświetlacz daje wyższą jakość odczytu przy pełnym świetle i w
-
Cyfrowy celownik z dalmierzem
Aby obsłużyć zamówienia kolejne, LaserWoks ma nową dużą fabrykę w Dongguan, Guangdong, o powierzchni 2200 metrów kwadratowych













